O firmie

Sieci teletechniczneJesteśmy firmą, która świadczy usługi z zakresu projektowania i budowy sieci teletechnicznych. Oferujemy wykonanie kompleksowych prac projektowych i wykonawczych sieci teletechnicznych i światłowodowych. Nasza oferta jest ciągle rozwijana. Jeżeli potrzebujesz naszej pomocy, a w ofercie nie znalazłeś dokładnie tego czego szukasz to napisz do nas, a chętnie doradzimy i pomożemy Ci znleźć najlepsze rozwiązanie dla Twojej firmy z zakresu usług teletechnicznych, prac budowlanych oraz pokrewnych.

Nasz team

Nasz zespół tworzą doświadczeni inżynierowie posiadający odpowiednie wykształcenie, którzy wykonują powierzone zadania z najwyższą starannością. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, a tym samym  jesteśmy rzetelną firmą działającą na rynku usług telekomunikacyjnych już od 2004 r. Doświadczenie zdobywaliśmy przez wiele lat pracy dla dużych i lokalnych firm telekomunikacyjnych.  Łącznie zbudowaliśmy ponad  200 kilometrów sieci światłowodowych różnego typu.

Nasi Partnerzy

Zaufali nam m.in.: RWD Prospect, KRAK-MAN, ZETO SA, Faith.net, Multimedia Polska S.A.

 

W czym możemy Tobie pomóc

Nasze doświadczenie i umiejętności pozwalają na zaprojektowanie i kompleksową budowę sieci teletechniczncych, światłowodowych, internetowych oraz wykonywanie różnych prac budowlanych związanych z takimi sieciami. Oto główne usługi jakie świadczymy:

Zapraszamy serdecznie do współpracy.