Oto nasza oferta

Projektowanie sieci teletechnicznych

Poniżej przedstawiamy nasze usługi jakie wykonujemy na rynku usług teletechnicznych:

 

Projektowanie i budowa sieci teletechnicznych

Od podstaw, aż po wykończenie estetyczne wykonamy dla Ciebie każdą sieć teletechniczną.  Zadzwoń do nas i bezpłatnie skonsultuj swój projekt telekomunikacyjny.

Projektowanie i budowa sieci teletechnicznych


 Projektowanie i budowa sieci PON

Zaprojektujemy dla Ciebie sieci PON, a następnie nasz doświadczony zespół zrealizuje projekt. Nowoczesne pasywne sieci światłowodowe pozwalają na szybkie i skalowalne budowanie sieci w obszarach rozproszonych i nie tylko. Możliwość sotoswania pasywnych urządzeń i pasywnych elementów sieci daje ogromne możliwości w zakresie transmisji danych bez budowania pośrednich stacji i przełącznic zasilanych elektrycznie.

Projektowanie i budowa sieci PON


Spawanie światłowodówSpawanie światłowodów

Wykonujemy nowe instalacje światłowodowe oraz zajmujemy się serwisowaniem już istniejących instalacji. Spawamy światłowody, projektujemy przełącznice oraz dostarczamy osprzęt techniczny i urządzenia aktywne. Z wieloma firmami współpracujemy na stałe w zakresie rozbudowy i modernizacji połączeń świałowodowych aktywnych i pasywnych.  Spawamy zarówno instalacje napowietrzne, w studzienkach jak i wewnątrz budynków.

Spawanie światłowodów


 

Wiercenie diamentowe

Główną zaletą wykonywania usługi wiercenia diamentowego jest zastosowanie bezpyłowych i bezudarowych koronowych wierteł diamentowych. Wykonywanie światłowodowych sieci teltechniczncyh w obszarach zabudowanych wymaga bardziej skomplikowanych prac i wierceń w betonach i żelbetonach bez naruszania ich konstrukcji. Wiercenie diamentowe rozwiązuje problem i daje ogromne możowości w zakresie przeprowadzania sieci przez zabudowane obszary i przez budynki bez koniecznośic przebudowy i nadmiernie inwazyjnych prac w budynku.

Wiercenie diamentowe


 

Usługi dla Operatorów TelekomunikacyjnychProjektowanie sieci teletechnicznych

Oferujemy najlepsze rozwiązania dla Operatorów Telekomunikacyjnych, atrakcyjne ceny oraz bogaty zakres usług ułatwiających pracę Operatorom. Oprócz kompleksowej działalności działamy również jako podwykonawcy różnych fragmentów na różnych etapach projektów. Współpracujemy z wieloma dużymi wykonawcami generalnymi.

Usługi dla Operatorów Telekomunikacyjnych


 

Budowa instalacji budynkowych

Najbardziej wrażliwe instalacje i wymagające pod względem estetycznym są instalacje wewnątrz budynków zarówno tych mieszkalnych jak i technicznych czy też produktycyjnych hal. Sieci PON wykonujemy z użyciem najnowszej skalowalnej technologii pozwalajacej na rozwój i rozbudowę sieci i podpinanie nowo powstających punktów/odbiorców sieci światłwodowej (HP). Ciężkie prace techniczne wykonujemy przy użyciu własnego sprzętu oraz korzystając z zasobów naszych stałych partnerów.

Budowa instalacji budynkowych